Манчестер Сіті – Челсі – 1:1. Гості без Мудрика відібрали очки. Відеоогляд

Дивіться найцікавіші моменти центрального матчу 25-го туру АПЛ

6433
1
Getty Images/Global Images Ukraine. ФК Челсі

У суботу, 17 лютого, відбувся матч 25-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зіграли «Манчестер Сіті» і «Челсі».

Гра пройшла в Манчестері на стадіоні «Сіті оф Манчестер» і завершилася з рахунком 1:1.

Стерлінг вивів «Челсі вперед наприкінці першого тайму, а «містяни» відігралися на 83-й хвилині зусиллями Родрі.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик залишився у запасі на цей матч і на полі не з'явився.