Шериф просто тримає м'яч на власній половині.

17 лютого о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Динамо пресингом намагається відрізати суперникам шляхи розіграшу м'яча.

17 лютого о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Бущан підстрахував Дячука, якого атакував суперник на лівому фланзі оборони.

17 лютого о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Ванат почав штовханину із суперником перед чужим штрафним.

17 лютого о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Передачу Вівчаренка з лівого флангу в центрі штрафного Буяльський відкинув на Волошина поблизу, а той пробив під поперечину.

17 лютого о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Передачу з правого флангу від Караваєва в центрі штрафного Беніто пропустив далі на Волошина, але той примудрився пробити точно в захисника перед собою.

17 лютого о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Фол Рамона біля центрального кола проти Шапаренка.

17 лютого о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Беніто вийшов замість Кабаєва.

17 лютого о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Динамо грає на контролі м'яча на власній половині цими хвилинами.

17 лютого о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Волошин загнав Ваната під гострий кут передачею на лівий фланг штрафного, де той пробити вже не зумів.

17 лютого о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Дячук вийшов замість Михавка.

17 лютого о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Буяльський не зачепив на дальній стійці подачу з лівого флангу.

17 лютого о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Шериф провів цілу низку замін.

17 лютого о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ванат перехопив на лівому фланзі штрафного передачу захисника назад, після чого обіграв Сілича й покотив під порожні на другий темп для Буяльського.

17 лютого о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Рамон із правого флангу перевів м'яч до межі штрафного, де Апонза переклав під праву та потужно пробив над поперечиною.

17 лютого о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Дрібним пасом грають динамівці й часто втрачають м'яч.

17 лютого о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Ванат на правому фланзі штрафного невдало спробував закрутити м'яч під дальню стійку.

48’

МОМЕНТ! Волошин на дальній стійці в падінні замикав подачу з лівого флангу від Вівчаренка, але Сілич дивовижним чином витягнув м'яч.

17 лютого о 16:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Шапаренко грає в другому таймі. Замість Шепелєва.

17 лютого о 16:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

17 лютого о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

17 лютого о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Дограють перший тайм обидві команди.

17 лютого о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Подача з лівого флангу від Вівчаренка на дальню стійку завершилась скиданням від Караваєва в центр під удар Буяльському в дотик, але той не переграв воротаря.

17 лютого о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Динамо поступово перехоплює ініціативу.

17 лютого о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Бражко закрутив удар із штрафного над поперечиною.

34’

Шепелєв перехопив м'яч перед чужим штрафним, після чого його одразу збили.

17 лютого о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Ванат із лівого флангу штрафного невдало спробував пробити в ближній кут.

17 лютого о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Бущан перехопив подачу з глибини правого флангу на дальній стійці.

17 лютого о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Апонза в падінні в центрі штрафного замикав подачу кутового з правого флангу, але так і не влучив по м'ячу.

17 лютого о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Вівчаренко на лівому фланзі захисту одним поштовхом поклав аж двох суперників, неначе в боулінгу.

17 лютого о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Фол на чужій половині від Бражка під час контратаки суперників.

17 лютого о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Караваєв отримав картку за спробу зірвати атаку суперників перед власним штрафним.

17 лютого о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Кабаєв завів м'яч до лівого флангу штрафного, але його простріл на кутовий вибили захисники.

17 лютого о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Ванат дешево вирішив намалювати пенальті на правому фланзі штрафного.

19’

Михавко зазнав пошкодження в боротьбі проти суперника на лівому фланзі оборони.

17 лютого о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Ще один дальній пас суперників із власної половини дістався в штрафному Бущану.

15’

Шерифу вдається на тривалий час затримувати м'яч у себе, але руху вперед майже немає.

17 лютого о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Динамо тримає високою лінію пресингу на чужій половині.

17 лютого о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Полетів до рук Бущана дальній пас Рамона з власної половини.

17 лютого о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Фол проти воротаря від Ваната під час подачі кутового з лівого флангу на межу воротарського.

17 лютого о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Бражко прямим ударом із штрафного влучив у стінку.

6’

Штрафний удар на лівому фланзі поблизу чужих володінь для Динамо.

17 лютого о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Спроба атакувати у відповідь від Шерифа була неакцентованою.

17 лютого о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

МОМЕНТ! Ванат пройшов до лівого флангу штрафного, після чого зіграв на другий темп під удар Кабаєву, а той у дотик пробив під поперечину – Сілич потягнув.

17 лютого о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Вівчаренко випустив за бокову передачу Кабаєва на лівому фланзі атаки.

17 лютого о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 лютого о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 17-го лютого, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і тираспольський «Шериф». Матч відбудеться в Белеку (Туреччина), на полі стадіону «Kaya Palazzo stadium», початок о 15:00.

Друга частина зимових зборів для команди Олександра Шовковського проходить без поразок, але й перемог за цей час «біло-сині» здобули лише дві в п'яти матчах. Однак період перебування в Туреччині добігає свого завершення, і зараз на «Динамо» чекає матч проти колишнього учасника Ліги Європи УЄФА та чемпіона Молдови. Судячи з усього, грати з перших хвилин буде основний склад киян.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ – «Шериф».