| Оновлено 15 лютого 2024, 05:27
1592
0

ЕНРІКЕ: «Кухарі ніколи не дають рецепт. Відразу казав, що могли програти»

14 лютого «ПСЖ» виграв у «Реала Сосьєдад» з рахунком 2:0 у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

1592
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Луїс Енріке

14 лютого відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між командами «ПСЖ» та «Реал Сосьєдад». Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь французького клубу.

Після завершення зустрічі головний тренер парижан Луїс Енріке прокоментував перемогу своїх підопічних:

«Це дві абсолютно різні половини. У першому таймі, коли «Реал Сосьєдад» був набагато кращим, вони відібрали у нас м'яч, ми не встигли пресингувати. Ми мали багато неприємностей, дуже важко. Але футбол непостійний. Тоді ми змогли змінити ситуацію. Матч змінився. Ми пресингували вище, тому ми краще поверталися. Цей гол забитий, рахунок 1:0. Ми здобули впевненість і перемогли.

Що сказав гравцям у перерві? Я вже не пам'ятаю (сміється). Кухарі ніколи не дають свій рецепт. Це були гравці, які вірили у себе. Я казав вам із самого початку, це гра, ми могли програти. Ви повинні бути вірними собі. Уболівальники, прийшовши до нас у тренувальний центр, сказали, що не має значення, якщо ми не виграємо Лігу чемпіонів. Вони праві. Футбол – це гра, і якщо ти програєш, кожен продовжить жити своїм життям».

Гравець матчу Кіліан Мбаппе:

«Так, ми задоволені результатом. Ми хотіли перемогти вдома – у цьому була мета. Тепер ми маємо зіграти ще одну гру. Нині ми щасливі, але роботу ще не завершено.

Це завжди важливо. Ми знаємо, як важко скористатися перевагою у Лізі чемпіонів, і тепер ми це зробили. Тепер нам треба продовжувати йти вперед, працювати як команда. Ми збираємося поїхати туди, щоб перемогти та вийти до чвертьфіналу».

Відеоогляд матчу ПСЖ – Реал Сосьєдад – 2:0