ТУХЕЛЬ: Не впевнений, що Лаціо виграв. У другому таймі ми втратили обличчя

14 лютого «Лаціо» мінімально обіграв «Баварію» 1:0 у матчі 1/8 фіналу ЛЧ

3211
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Томас Тухель

14 лютого відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Лаціо» та «Баварія». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь італійського клубу.

Після завершення матчу головний тренер німецького колективу Томас Тухель прокоментував поразку своїх підопічних:

«Ми засмучені і злі через поразку. Я думаю, що ми програли гру; Я не впевнений, що «Лаціо» виграв. Я не знаю, чому ми втратили впевненість у другому таймі, але ми це зробили, а потім відстали. Я не можу це пояснити, тому що ми сказали команді зберігати інтенсивність і йти вперед ще сміливіше, але на початку тайму ми, здавалося, втратили обличчя.

Є речі, на які ми можемо спиратися. У першому таймі ми створили кілька хороших моментів, кілька великих моментів і один величезний з Джамалом [Мусіалою], але в результаті у нас не було жодного удару у площину, так що ясно, що неможливо виграти таку гру. Але на нас чекає матч-відповідь, і, очевидно, у поєднанні з останнім результатом перспективи виглядають не дуже добре, але ми продовжимо старанно працювати», – сказав Тухель.

Томас Мюллер:

«На мій погляд, ми відреагували в першому таймі. Ми напевно мали вийти вперед у першому таймі. Якщо ми говоримо про реакцію, не завжди можна обговорювати результат – який, звичайно, є хорошим кінцевим продуктом реакції – але в першу чергу ми говоримо про наш підхід.

Щодо пропущених моментів, то ми майже нічого не пропускали, але й можливості реалізувати свої теж упускали. Ми мали три явні гольові моменти в першому таймі, і щоб мати стільки моментів в одній половині виїзного матчу Ліги чемпіонів у Римі, потрібно їх реалізувати.

На другий тайм вплинула наша невпевненість, але не можна сказати, що ми не зробили жодної реакції. Сьогодні ввечері ми програли з рахунком 0:1, але, судячи з того, як пройшла гра, поразка з рахунком 0:1 для мене нормально: на нас чекає матч-відповідь».

Гаррі Кейн:

«Це був важкий тиждень. Ми почали добре і мали кілька явних моментів – один у мене, один у Мусіали, один у Кімміха з лінії штрафного майданчика. У цих іграх трапляються важливі моменти, які ми не змогли використати.

Другий тайм розчарував. Ми вийшли з меншою кількістю енергії та меншою впевненістю. Було віддано дуже багато м'ячів, і, зрештою, коли кількість гравців знижується до десяти, це завжди складно. Ми все ще у цьому зв'язку, і вони прийдуть на наш стадіон за кілька тижнів. Ми маємо дивитися вперед і спробувати змінити ситуацію».

Відеоогляд матчу Лаціо – Баварія – 1:0

Події матчу

69’
ГОЛ ! З пенальті забив Чіро Іммобіле (Лаціо).
67’
Дайот Упамекано (Баварія) отримує червону картку.
(9)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів