Дмитренко поділилася шоковими емоціями після індивідуальної гонки на ЧС
Українка показала найкращий результат у кар'єрі
![Дмитренко поділилася шоковими емоціями після індивідуальної гонки на ЧС](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/137/orig_667415.jpg)
Українська біатлоністка Христина Дмитренко прокоментувала результат індивідуальної гонки на чемпіонаті світу з біатлону, в якій вона показала 8-й результат - найкращий у своїй кар'єрі. При цьому на дистанції українка не допустила жодного промаху.
– Я, честно, в шоці. Думаю, всі в шоці зараз. Я дуже рада! Поки ще рано казати, але думаю, що знову буде кращий результат – тобто топ-15. Але, чесно, я в шоці, бо це перші чотири нулі в моїй кар'єрі.
– Перед стартом індивідуальної гонки, зважаючи на те, що ти щойно сказала, у мріях до якого місця досягала перед стартом з чотирма вогневими рубежами?
– Я навіть ніяких цілей не ставила, бо я хотіла відпрацювати по дистанції на максимум, але грамотно розподілити сили, щоб мене вистачило, бо все ж таки це така довга гонка виснажлива... А також хотілося якнайкраще відпрацювати на рубежі, бо на тренуванні у мене була дуже гарна стрільба: 8 рубежів - 8 нулів. Я думаю, що треба якось це перенести сюди. Я просто під'їжджаю на два останні рубежі, лежачи – чисто. І на стійці я думаю про себе: «Це тренування! Роби все, як на тренуванні».
– Ти стріляла не тільки влучно, але і швидко, тобто швидкострільність так само в десятці сьогодні.
– Я просто знала, якщо буду стояти, мене на останньому рубежі почне трусити. Тому треба швидко, але точно стріляти (сміється).
– Олексій Кравченко підганяв тебе на останніх метрах. Ти його чула чи ти була вже в своїх думках? Ти якось реагувала на те, що він кричав?
– Він мені кричав, що я дві секунди відіграла. Тобто спочатку я була сьома, потім восьма, потім знову сьома, і треба відпрацювати цей участок добре. Але не вийшло - я восьма.
– На твою думку, що в Нове Мєсто приносить тобі такий запал, енергію саме тут?
– Чесно, я сама в шоці. Коли виходила на цю гонку, я знала, що буде тяжко, бо вже трохи втомилася – все ж таки і фізичне, і моральне таке навантаження... Якось не було мандражу, я просто хотіла добре відпрацювати і так і сталось.
– Ти казала, що це чемпіонат світу і тут немає часу на відпочинок. Що, будеш все бігти?
– Так.
– Ти вже потрапила в мас-старт, тому тобі доведеться бігти ще й бігти. Чи залишились сили?
– Я ж цього і хотіла, щоб у мас-старт потрапити, тому я сьогодні й стартувала. У мене ще попереду буде естафетна гонка і мас-старт.
– То ти кидаєш вже виклик Сімон, Віттоцці й всім, хто там на старті буде?
– Ну, побачимо...
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Я тебе попередив». Ф'юрі звернувся до Усика щодо реваншу 21 грудня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696571.jpg)
![«Я тебе попередив». Ф'юрі звернувся до Усика щодо реваншу 21 грудня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696571.jpg)
Тайсон поділився відеороликом з пробіжки
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696502.jpg)
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696502.jpg)
Україна ділить 35-те місце у медальній таблиці з ще 8 командами
![Хто виграв золото? Завершено командний турнір шпажисток на ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696491.jpg)
![Хто виграв золото? Завершено командний турнір шпажисток на ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696491.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696497.jpg)
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696497.jpg)