РОТАНЬ: «Гру з Люнгбю можемо занести собі в актив»

Наставник «Олександрії» натякнув, що очікує більшого від молоді клубу

151
0
ФК Олександрія. Руслан Ротань

Наставник «Олександрії» Руслан Ротань поділився емоціями від товариського матчу з датським «Люнгбю», який завершився результативним миром.

«Перший тайм був повністю нашим: контроль, моменти, рахунок мав бути 2:0 чи 3:0. Ми не забили, так, над цим треба працювати. Інтенсивність і структура гри – все було на хорошому рівні. Ми добре тримали ритм, володіли грою – це найголовніше. Мені дуже сподобалася команда.

Після перерви команда суперників перебудувалась на три захисники. Початок був для нас нервовим, поки ми розбиралися з цим. Вийшли багато молодих гравців, які вже мають розуміти, що якщо вони з першою командою, то треба робити висновки, потрібно налаштовуватись на матчі та працювати на 100 відсотків заради перемоги. Оскільки ми всі тренуємось заради перемоги.

Я задоволений, особливо першим таймом. Я думаю, що цю гру ми можемо занести собі в актив», – сказав Ротань.