Михайленко забив на 2 хв. Олександрія зіграла внічию з данським клубом

667
0
ФК Олександрія

В неділю, 11 лютого, «Олександрія» під керівництвом Руслана Ротаня зустрілася з представником Суперліги Данії – клубом «Люнгбю».

Одразу заволодівши ініціативою, українська команда організувала швидкий гол вже на другій хвилині зустрічі. Хорошу комбінаційну атаку завершив Микола Михайленко, який, завдяки елегантному пасу від Олександра Бєляєва, влучно пробив майже з лінії штрафного майданчика (1:0).

До перерви містяни повністю контролювали гру, залишивши суперника практично без моментів. Але і збільшити рахунок не змогли. Після перерви ситуація на полі змінилася. Поступово ініціатива перейшла до гравців «Лонгбю», які скористалися чи не єдиним моментом за всю гру на 72-й хвилині, зумівши зрівняти рахунок.

Після 60-ї хвилини на полі відбулися заміни. На полі з’явилися: Роман Савченко, Артем Шулянський, Артем Кулаковський, Даніл Ващенко, Денис Костишин та Владислав Погорілий. Маючи декілька хороших моментів, забити містяни не зуміли. У підсумку – нічия (1:1).

12 лютого відбудеться черговий спаринг. Суперником команди Ротаня стане Сабуртало, представник Ліги Еровнулі (найвищої футбольної ліги чемпіонату Грузії) Матч заплановано на 16:00 за київським часом.