Чому додали 10 хвилин? Дженоа з голом Маліновського поступився Аталанті

11 лютого «грифони» програли на своєму полі з рахунком 1:4 у 24-му турі Серії А

4510
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Стефано Сабеллі та Руслан Маліновський

11 лютого відбувся матч 24-го туру Серії А між командами «Дженоа» та «Аталанта». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь гостей.

Український футболіст «грифонів» Руслан Маліновський вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок.

На 51-й Руслан забив єдиний гол для «Дженоа». Для українця цей м'яч став третім у 21 грі за італійський клуб.

У «Аталанти» відзначилися Шарль де Кеталаре (22), Тен Копмейнерс (55), Давіде Дзаппакоста (90+10) та Ель-Білаль Туре (90+13).

На 76-й у гостей відзначився і Джорджіо Скалвіні (76), проте гол було скасовано після 7-хвилинної перевірки VAR. Саме через таке тривале ухвалення рішення арбітр додав 10 хвилин до основного часу матчу.

Зараз «Дженоа» посідає 12-те місце у таблиці чемпіонату Італії. У команди 29 очок.

У «Аталанти» 42 пункти та 3-тя позиція.

Серія А. 24 тур. 11 лютого

Дженоа – Аталанта – 1:4

Голи: Маліновський, 51 – де Кетеларе, 22, Копмейнерс, 55, Дзаппакоста, 90+10, Ель-Білаль Туре, 90+13