НХЛ. Перемоги Вашингтона і Флориди, проблеми Колорадо, успіх Детройта

Великий ігровий день відбувся у Лізі

2064
1

У поєдинку регулярного сезону НХЛ Бостон несподівано програв Вашингтону 0:4, дозволивши супернику перервати 6-матчеву серію поразок. Незважаючи на те, що Столичні залишаються передостанніми у своєму дивізіоні, до топ-4 їм лише три очки.

Відмінно почуває себе Флорида, яка розібралася з Колорадо 4:0 і продовжує гонитву за лідером Бостоном. Пантери відстають лише на три очки, а форвард Сем Райнхарт оформив 39 шайбу в сезоні і є другим найкращим забивалою чемпіонату після Остона Меттьюза.

А ось у Колорадо сталася невелика криза – денверці програли четвертий поспіль матч. Цим скористався Даллас, який обіграв Монреаль і виграв 10 з останніх 14 матчів. Зірки лідирують у Центральному дивізіоні та вже другі на Заході.

Серед інших результатів відзначимо перемогу Калгарі над Нью-Йорк Айлендерс та успіх Лос-Анджелеса у матчі з Едмонтоном, який програв двічі за три матчі після того, як перервалась серія Ойлерз з 16 поспіль перемог.