Дали бій чемпіону. Евертон з Миколенком програв Ман Сіті з дублем Холанда

Відбувся перший матч 24-го туру АПЛ

2884
18
Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко

У четвер, 10 лютого, відбувся матч 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому зіграли «Манчестер Сіті» і «Евертон». Гра пройшла в Манчестері на стадіоні «Сіті оф Манчестер».

Чинний чемпіон турніру здобув перемогу з рахунком 2:0. «Іриски» пропустили від Ерлінга Холанда гол лише на 71-й хвилині, він же добив гостей на 85-й, оформивши дубль.

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі та відіграв повний матч.