Серія пенальті для Руана та Монако. Сенсація у 1/8 фіналу Кубка Франції

Зіграно всі поєдинки стадії та визначено чвертьфіналістів

1959
1

Французький топ-клуб Монако програв Руану в серії пенальті та вибув із Кубка Франції.

У Кубку Франції зіграно всі поєдинки стадії 1/8 фіналу та визначено чвертьфіналістів.

В останній грі раунду знадобилася футбольна лотерея, в якій удача посміхнулася команді 3-го дивізіону.

У першому таймі на гол Фоларіна Балогана з пенальті відповів Клеман Бассін на 45+5 хв.

У монегасків у серії пенальті не забили Фоларін Балоган та Магнес Акліуш.

До 1/4 фіналу Кубка Франції вийшли: ПСЖ, Ренн, Ліон, Ніцца, Страсбург (усі – з Ліги 1), Валансьєнн (D2), Руан (D3), Ле-Пюї (D4).

Кубок Франції. 1/8 фіналу

Руан – Монако – 1:1 (пен. 6:5)

Голи: Бассін, 45+5 – Балоган, 35 (пен)

Відео голів та огляд матчу

Усі результати 1/8 фіналу

Події матчу

121’
ГОЛ ! З пенальті забив Antoine Bernasque (Руан).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Гільєрмо Марілан (Монако).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Valentin Sanson (Руан).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Mohamed Ouadah (Руан).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Тіло Керер (Монако).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Юссуф Фофана (Монако).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Zana Allee (Руан).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Eliesse Ben Seghir (Монако).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Ahmad Alle (Руан).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Олександр Головін (Монако).
121’
ГОЛ ! З пенальті забив Abdeljalil Sahloune (Руан).
45’ +5
ГОЛ ! М'яч забив Clement Bassin (Руан).
35’
ГОЛ ! З пенальті забив Фоларін Балогун (Монако).

Iigor6583
Дивився цей матч де коментувала куріца з раш404. Голос противний, як у пискливої щурихи. Кожних 10 секунд вона називала прізвище "зв'язди" Монако головіна, як от "зараз атакує команда головіна", то він обіграв 3-х суперників, то віддав філігранний пас, хоча він що там, що тут запоров. На кутових постійно пискливо наголошувала, що подача йде головіна, а насправді приймали м'ячі інші гравці Монако.
 Пригадав ще одного коментатора з путлєррашистстану на матчі суперкубка Атлетико-Реал. Вітсель замінив аргентинського гравця Атлетико, а ця осиб видає шедевр: вніманіє, вніманіє, чемпіон росії мєняєт чемпіона міра, как вам ето. Прирівняв чемпіона водокачки- расєї і чемпіона світу. Це хвароба в цих рашистів, хочуть показати своє "в'ялічіє' навіть з нужником на вулиці, без дверей.