Динамо Київ – Лієпая – 5:2. Текстова трансляція матчу

60
ФК Динамо Київ

Товариський матч.

«Динамо» Київ – «Лієпая» - 5:2

Голи: Царенко, 8, Дячук, 22, Супряга, 35, Караваєв, 49, Ванат, 66 – Каїрмані, 18, Сілагадзе, 43

Попередження: Шапаренко, 83 – Куция, 38, Діуф, 52, Ба, 54

«Динамо» Київ: Нещерет (Моргун, 46) – Дубінчак (Вівчаренко, 63), Біловар (Попов, 56), Сирота (Малиш, 63), Дячук – Шепелєв (Шапаренко, 46), Андрієвський (Бражко, 63) – Беніто (Кабаєв, 63), Царенко (Буяльський, 46), Караваєв (Волошин, 63) – Супряга (Ванат, 63).

Запасні: Бущан, Ігнатенко, Пономаренко, Михавко, Рамадані.

«Лієпая»: Лазаревс – Л. Фае, Пацация, Улдрікіс, Чернозуб – Фалс, Куция, Діуф, Сілагадзе – Каїрмані – Ба.

Запасні: Куракінс, Ш. Фае, Сане, Грінбергс, Саммі, Івановс, Ганада, Ардадзішвілі, Діав, Патійцукс, Багдасаржанс.

Стадіон: «Arcadia Sport Complex» (Белек, Туреччина).

08 лютого о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

08 лютого о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Малиш на правому фланзі штрафного невдало наступив на ногу й зазнав травми стопи.

08 лютого о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

МОМЕНТ! Простріл Вівчаренка з лівого флангу перед воротарським у власні ворота зрізав Сане, але дивом влучив у воротаря.

08 лютого о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Шапаренко попереджений за підсумком епізоду в складі Динамо. І хтось у суперників.

81’

Якийсь конфлікт на рівному місці виник у центрі поля поміж гравцями.

08 лютого о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Моргун мав проблеми з грою на перехопленні м'яча перед власним воротарським під час передачі з лівого флангу, але партнери підстрахували.

08 лютого о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

МОМЕНТ! Із лівого флангу виконав простріл Вівчаренко, на ближній Шапаренко п'ятою продовжив у центр на Буяльського, той залишив Ванату, але форвард пробив повз дальню дев'ятку!

08 лютого о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Кабаєв зайшов до лівого флангу штрафного повз підкат суперника, покотив назад під удар Шапаренку в центр, але той влучив у захисника.

70’

Мало подій на полі, бо й Динамо вже зменшило тиск.

08 лютого о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Під тиском намагається тримати м'яч на власній половині Лієпая.

08 лютого о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

ГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Ванат промчав до лівого флангу штрафного під передачу на хід від Бражка, після чого пробив у дальній.

08 лютого о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Ванат, Бражко, Волошин, Вівчаренко, Кабаєв точно в грі.

08 лютого о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Десант замін від Динамо.

08 лютого о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Бущан долучився до бинтування голови Біловара на лаві запасних – це найцікавіше, що є наразі в цьому матчі.

08 лютого о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Замінили Біловара з травмою голови на Попова.

08 лютого о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Ба вдарив у голову Біловара в центрі штрафного Динамо в боротьбі за м'яч у повітрі під час подачі з правого флангу.

08 лютого о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Проти Шапаренка на правому фланзі атаки Динамо грубо зіграв Діуф.

08 лютого о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу з правого флангу Супряга на ближній ударом головою завершити не зумів, але серія рикошетів від захисників спрямувала м'яч на дальню, де перед Караваєвим були тільки порожні ворота.

08 лютого о 18:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Динамо розігрує м'яч на чужій половині.

08 лютого о 17:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Шапаренко та Буяльський у грі. Замість Шепелєва та Царенка.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

08 лютого о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

08 лютого о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

ГОЛ! Сілагадзе в центральній зоні перед штрафним повів м'яч праворуч, після чого без спротиву вгатив шалений удар у ближню дев'ятку з дальньої відстані.

08 лютого о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Дячук вирішив пробити здалеку з правого флангу, але м'яч просто звалився з ноги.

08 лютого о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Куция в підкаті зіграв проти Караваєва, коли той заходив до правого флангу штрафного.

08 лютого о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Супрягу під час просування правим флангом атаки двічі постукали по ногах.

08 лютого о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ГГГГГГГГГГООООООООООООООООООООЛЛЛЛ! Царенко пропустив передачу з лівого флангу далі на Беніто собі за спину до штрафного, той не пробив воротаря, але відскок полетів у напрямку воріт, де Супряга добив у порожні.

08 лютого о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Царенко впав під час просування правим флангом контратаки, але без фолу.

08 лютого о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Динамо підпускає суперників ближче до центру поля.

08 лютого о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Дубінчак на лівому фланзі штрафного невдало прострілив, після чого руками зупинився об стінку перед собою й зазнав пошкодження.

08 лютого о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ПОПЕРЕЧИНА! Караваєв у розвитку атаки отримав передачу Шепелєва до лівого флангу штрафного штрафного й одразу пробив верхом у дальній кут, проте воротар перевів у каркас!

08 лютого о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подачу кутового з лівого флангу від Андрієвського на ближньому куті воротарського пропустив Супряга, після чого Дячук пробив головою під поперечину!

08 лютого о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Динамо намагається відновити контроль м'яча на чужій половині.

08 лютого о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

ГОЛ! У підсумку Фае, який відібрав м'яч у Царенка, побіг правим флангом контратаки, після чого зіграв на Каїрмані всередину штрафного, а той пробив у дальній кут.

08 лютого о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Кутовий на лівому фланзі кияни розіграли, але Царенко та Андрієвський швидко втратили м'яч.

08 лютого о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Динамо тримає м'яч на чужій половині, тоді як суперники навіть до штрафного ще не наближались.

08 лютого о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Супряга отримав закидання на хід із глибини до правого флангу штрафного, після чого пробив у дальній кут низом, але не влучив.

08 лютого о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ! Передачу Дубінчака з лівого флангу Фае незграбно перевів на ногу Царенка перед власним штрафним, а той зльоту пробив до рук воротаря.

08 лютого о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

ГГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Царенко спочатку намагався зіграти в стінку з Супрягой під час зміщення з лівого флангу, але передачу до штрафного вже отримував від Андрієвського, після чого пробив у дальній.

08 лютого о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

МОМЕНТ! Подачу з лівого флангу від Дубінчака на ближній головою завершував Супряга, але поцілив повз ворота.

08 лютого о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Динамо тримає м'яч на чужій половині від початку гри.

08 лютого о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Швидкий удар в один дотик із зони перед штрафним від Андрієвського полетів над воротами.

08 лютого о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

08 лютого о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 лютого о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

08 лютого о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 8-го лютого, відбудеться товариський матч, у якому змагатимуться «Динамо» Київ і латвійська «Лієпая». Матч відбудеться в Белеку (Туреччина), на полі стадіону «Arcadia Sport Complex», початок о 17:00.

Команда Олександра Шовковського завершила першу частину зимових зборів і вже приступила до другої, не покидаючи межі Туреччини. Чотири товариські матчі залишилися за спиною «Динамо», і результати команди, м'яко кажучи, не можна віднести до видатних – обіграли лише узбекистанський «Пахтакор» (5:1). Програма цієї частини розпочнеться з латвійської «Лієпаї», яка на внутрішній арені фінішувала торік на п'ятій сходинці, а за час зимової паузи вже встигла програти черкаському ЛНЗ (0:3).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» Київ – «Лієпая».