3-5 лютого відбулися матчі 23-го туру чемпіонату Англії

4327
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

3-5 лютого відбулися матчі 23-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

У центральному поєдинку туру лондонський «Арсенал» виграв у «Ліверпуля» з рахунком 3:1. Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин і відіграв перший тайм, після чого його замінили на Якуба Ківіора. Наставник господарів Мікель Артета заявив, що Зінченка було замінено через повторне пошкодження литкового м'яза.

«Манчестер Сіті» в останній ігровий день у гостях виграв у «Брентфорда» 3:1. Українець Єгор Ярмолюк розпочав зустріч на лаві запасних та вийшов на поле у складі «бджіл» лише на 76-й хвилині.

«Челсі» вдома програв «Вулверхемптону» 2:4. Український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик вийшов з лави запасних на 72-й і за 14 хвилин віддав асист із кутового на Тіаго Сілву.

«Борнмут» та Ілля Забарний зіграли внічию з «Ноттінгем Форест» 1:1. Українець відіграв усі 90 хвилин.

Український лівий захисник Віталій Миколенко провів повний поєдинок у складі «Евертона» проти «Тоттенхема». Гра завершилась із рахунком 2:2.

Наразі перше місце у таблиці чемпіонату Англії посідає «Ліверпуль». У підопічних Юргена Клоппа 51 очко після 23 зіграних турів. 2-ге та 3-тє місця ділять «Манчестер Сіті» та «Арсенал» із Зінченком відповідно з 49 пунктами. Вище перебувають «містяни» за додатковими показниками. Крім того, «Сіті» має 1 гру в запасі.

На 4-й позиції розташовується «Астон Вілла» (46), а топ-5 замикає «Тоттенхем» (44).

Мудрик та «Челсі» через поразку від «Вулвз» опустилися на 11-те місце. У підопічних Маурісіо Почеттіно 31 очко. «Борнмут» і Забарний йдуть на 12-му місці (27), «Брентфорд» з Ярмолюком – на 15-му (22), а «Евертон» Миколенка – на 18-му (19).

АПЛ 2023/24. 23-й тур. 3-5 лютого

• Евертон – Тоттенхем – 2:2
  • Ньюкасл – Лутон Таун – 4:4
  • Бернлі – Фулхем – 2:2
  • Брайтон – Крістал Пелас – 4:1
  • Шеффілд Юнайтед – Астон Вілла – 0:5
  • Манчестер Юнайтед – Вест Хем – 3:0
  • Челсі – Вулверхемптон – 2:4