Олександр Зінченко вийшов у старті, але був замінений після першого тайму

9786
58
Getty Images/Global Images Ukraine

Перед звітною грою турнірну таблицю АПЛ очолював «Ліверпуль», а його конкуренти за чемпіонство, якими цього сезону є «Арсенал» та «Манчестер Сіті», відставали досить солідно, щоправда, в містян менша кількість зіграних матчів.

Склад «червоних», якщо порівнювати з матчем проти «Челсі», змінився досить суттєво. Герой тієї гри Конор Бредлі не потрапив у заявку через смерть батька, Собослаї отримав ушкодження, Нуньєс не був готовий грати в старті... В «Арсенала» своїх травмованих теж вистачало. На вістрі атаки вийшов Кай Хаверц, а українець Олександр Зінченко зайняв звичне місце зліва. Забігаючи наперед, Олександр відіграв досить пристойно тайм, але був замінений у перерві. Можливо, травма.

Дуже чітко грав захист лондонської команди, який не давав нічого зробити гостям. Аналогічного не можна було сказати про «Ліверпуль», оскільки вже на чотирнадцятій хвилині після провалу в центральній зоні Хаверц вибіг на побачення з Аліссоном, кіпер врятував, але проти добивання Сака був безсилий.

Весь тайм здавалося, що «Ліверпуль» нічого не зможе зробити, але вже після компенсованого часу рахунок став 1:1. Діас у боротьбі з Габріелом змусив бразильця помилитися і пробити по своїх воротах, причому рукою. М'яч влетів у сітку, відчайдушний підкат не допоміг.

Проте «Ліверпуль» так і не показав, за рахунок чого збирається вигравати, а в середині другої половини привіз собі пропущений гол. Ван Дейк після закидання поставив корпус, відтер Мартінеллі і чекав, що Аліссон вийде і винесе м'яч, але бразильський кіпер банально махнув ногою повз, внаслідок чого його співвітчизник забивав у порожні ворота.

Після цього здавалося, що повинен буде атакувати «Ліверпуль», але, навпаки, «каноніри» притисли суперника до його воріт (в кінці гри команди могли отримати по вилученню за зриви контратак, але суддя дав червону картку тільки Конате) і забили ще раз. Відносно нескладний удар Троссарда зліва конвертувався в пропущений гол, знову Аліссон зіграв не найкращим чином.

3:1 – «Ліверпуль» ще перший, але ж яка на нас очікуватиме кінцівка сезону з чемпіонськими розбірками трьох команд!