04 лютого о 20:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

04 лютого о 20:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хаверц фолить.

04 лютого о 20:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +2

ГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Троссард зліва ввірвався у штрафний і пробив не надто вдало, але Аліссон пропустив після невеличкого рикошету від ван Дейка

04 лютого о 20:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +1

Саліба фолить. Сім хвилин додано.

04 лютого о 20:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Нуньєс сперечається з арбітром. Тейлор не дав фол на ньому, могла б бути червона для Габріела.

04 лютого о 20:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Конате зриває контратаку, отримує друге попередження і йде з поля.

04 лютого о 20:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Заміна в Ліверпуля.

Тіаго Алькантара замінив Гомеса.

04 лютого о 20:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

МОМЕНТ!!!!!!!!

Як не дивно, але атакує Арсенал. Ківіор опинився перед воротами Ліверпуля, навколо не було нікого, але удар вийшов у руки Аліссону.

04 лютого о 20:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Заміна в Арсенала.

Нельсон замість Сака.

04 лютого о 20:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Момент!

Після кутового та відскоку Макаллістер пробив поруч з правою штангою з лінії штрафного.

04 лютого о 20:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Заміна в Арсенала

Троссард замість Мартінеллі.

04 лютого о 20:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Ківіор тим часом отримав гірчичник.

69’

Дальній удар Макаллістера летить мимо правої штанги.

04 лютого о 19:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

ГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Аліссон виходить далеко, але не влучає по м'ячеві і Мартінеллі спокійно б'є по порожніх воротах!

04 лютого о 19:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Арбітр слухає відеоасистента на рахунок пенальті у ворота Ліверпуля. Відбій.

04 лютого о 19:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Небезпечно!

Хаверц після навісу з кутового не зумів на ближнній штанзі переправити м'яч у ворота.

04 лютого о 19:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

Після швидкої атаки Сака не влучив у ліву дев'ятку здалеку.

04 лютого о 19:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

заміни в Ліверпуля

Елліот замість Гравенберха, Нуньєс замість Гакпо, Робертсон замінив Трента Александера-Арнольда.

04 лютого о 19:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Габріел фолить біля свого штрафного.

04 лютого о 19:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Небезпечно!

Габріел після навісу б'є головою мимо!

04 лютого о 19:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Конате не пускає Хаверца на ворота, змушений фолити на позиції центрального захисника і отримує попередження.

04 лютого о 19:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Момент!

Еднгор отримав м'яч на лінії штрафного і бив у ближній кут - рикошет і кутовий.

04 лютого о 19:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Дальній удар Джонса летить мимо правої штанги!

04 лютого о 19:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Діас рвонув по фланзі, увійшов у штрафний, але затягнув з ударом і не пробив!

04 лютого о 19:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Ківіор замість Зінченка. Дивно, Олександр ніби не допускав явних помилок і грав досить непогано.

04 лютого о 19:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

04 лютого о 19:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’ +3

ГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Діас пресингував захисників у воротарському і змусив помилитися Габріела - так вийшло, що після відскоку захисник красиво з розвороту пробив по своїх воротах рукою. Наздогнати м'яч зумів вже за лінією - 1:1.

04 лютого о 19:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Момент!

Жоржиньо віддав на Мартінеллі, той опинився перед воротарським, але Конате в підкаті не дав пробити форварду!

04 лютого о 19:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Три хвилини додав арбітр до першого тайму. Стихла гра під кінець тайму.

04 лютого о 19:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
40’

Зінченко не пускає Гравенберха по своєму фланзі.

04 лютого о 19:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Після розіграшу штрафного Габріел бив здалеку низом і Аліссон спокійно забрав.

04 лютого о 19:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Сумбурна гра зараз на полі, б'ють часто футболісти абикуди, в боротьбу.

04 лютого о 19:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Трент довго боровся з Зінченком біля кута поля, хотів вдарити в нашого земляка і заробити кутовий, але - від воріт.

04 лютого о 19:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Якісь проблеми з технічним спорядженням Ентоні Тейлора, пауза в грі.

04 лютого о 19:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Бен Вайт тягне час. Якось ще рано...

04 лютого о 19:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Рая знову виходить і забирає закидання Джонса на Гакпо.

04 лютого о 18:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Небезпечно!

Після навісу справа Габріел випередив Гакпо і пробив по своїх воротах, Рая врятував.

04 лютого о 18:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Джо Гомес вдарив по ногах Хаверца в центральному колі, який вирішив йти сам на трьох.

04 лютого о 18:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Аліссон вийшов і кілька разів підстрахував ногами захисників.

04 лютого о 18:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Небезпечно!

Едегор після подарунку захисника пробивав з меж штрафного, але захисники заблокували.

04 лютого о 18:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Трохи перейшла в центр гра.

04 лютого о 18:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

ГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Хаверц відкрився, вибіг після пасу Едегора на побачення з Аліссоном по центру, пробив - голкіпер врятував, але м'яч відскочив на Сака, який першим дотиком обробив м'яч, а другим розстріляв порожні ворота!

04 лютого о 18:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Небезпечно!

Гакпо вийшов на ударну позицію справа, вирішив не зближуватися, а бити метрів з 17 - мимо лівого нижнього кута!

04 лютого о 18:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Момент!

Рая забирає високий навіс Гомеса. Відразу вкинув на Мартінеллі, той рвонув мимо Конате, добіг в штрафний, виконав навіс і Сака на позиції центрфорварда головою тільки трохи зачепив м'яч!

04 лютого о 18:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Райс в підкаті зупиняє прорив Гомеса.

04 лютого о 18:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Високий пресинг Арсеналу плюс емоції трибун дарують нам градус напруги в матчі.

04 лютого о 18:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Затяжна атака господарів закінчилася проривом Сака і заблокованим ударом з гострого кута.

04 лютого о 18:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Мартінеллі в явному офсайді.

04 лютого о 18:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

Жота в штрафному не приборкав м'яч, Рая вийшов і забрав.

04 лютого о 18:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Конор Бредлі, герой минулого матчу проти Челсі, не грає сьогодні через смерть батька.

04 лютого о 18:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
04 лютого о 18:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 4 лютого, відбудеться поєдинок 23 туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому гратимуть «Арсенал» та «Ліверпуль». Гра пройде в Лондоні (Англія) на полі стадіону «Емірейтс», початок – о 18:30.

Після того, як «Ліверпуль» з легкістю знищив минулого тижня «Челсі» Михайла Мудрика (4:1), на нього очікує команда іншого українця – Олександра Зінченка. І, на відміну від постійно кризових «аристократів», зі своєї кризи «каноніри», здається, виходять – три поразки поспіль змінилися двома перемогами. Обидві команди претендують на чемпіонство, тому очний матч може означати дуже багато.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Арсенал» – «Ліверпуль».