Жузеп ГВАРДІОЛА: «Воротар суперників був неймовірним»

Головний тренер «Манчестер Сіті» підсумував гру з «Брентфордом»

6776
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Жузеп Гвардіола

Головний тренер «Манчестер Сіті» Жузеп Гвардіола прокоментував перемогу своїх підопічних в матчі 23 туру АПЛ над «Брентфордом» (3:1).

«У нас було багато моментів. Воротар суперників був неймовірним. Вони настільки небезпечні під час матчу, вони неймовірна команда в цій концепції. Вони дуже сильно пресингують. Ми зіграли дійсно хорошу гру, їхній воротар був чудовим у першому таймі, а в другому таймі ми були набагато кращими.

Фоден завжди шукає можливості забити гол. У нього вже 250 ігор, і він вплинув на результати цього сезону. Він неймовірний. Його цифри справді хороші.

Він зіграв багато ігор, він грає на різних позиціях і має здібності до вривання в зони, тому що йому подобається входити в штрафний. Він любить рухатися в штрафному, і він грає свій найкращий сезон, відколи в команді.

Пропущений гол? Ми знаємо, що Тоні є важливою ланкою «Брентфорда», і вони роблять забігання. Так, ми намагатимемося покращити захист.

Холанд? Будь-якому нападнику непросто виконувати дотики в штрафному майданчику.

Я просто намагаюся відновити людей і підготуватися до «Евертона». Я ніколи не думаю про перемогу в чемпіонаті, а лише про перемогу в наступній грі», – сказав Гвардіола.