8

Стала відома оцінка Зінченка за 1 зіграний тайм у матчі проти Ліверпуля

4 лютого «Арсенал» обіграв «скаузерів» з рахунком 3:1

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко

4 лютого відбувся матч 23-го туру АПЛ між командами «Арсенал» та «Ліверпуль». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «канонірів».

Український захисник господарів Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин та був замінений після першого тайму на Якуба Ківіора.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку в 6.3 балів.

За матч Олександр 28 разів доторкнувся до м'яча, віддав 15 точних передач з 17, виграв 3 єдиноборства, тричі втратив м'яч, 1 раз сфолив, 1 раз успішно обіграв суперника, 1 раз виніс м'яч та двічі здійснив відбір.

Найкращим гравцем поєдинку був визнаний Габріел Мартінеллі (7.6), на рахунку якого 1 забитий м'яч.

Оцінки WhoScored за матч Арсенал – Ліверпуль – 3:1