Найдорожча збірна вибула з Кубка Азії, пропустивши на 90+6 хвилині

Збірна Ірану обіграла команду Японії та вийшла у півфінал турніру

21605
5

У матчі 1/4 фіналу Кубка Азії, зіграному 3 лютого, збірна Ірану обіграла Японію (2:1).

Збірна Ірану вийшла у півфінал, забивши вирішальний гол команді Японії на 90+6-й хвилині. Найдорожча збірна вибула із Кубка Азії.

У японців гол у першому таймі забив Хідемаса Моріта (28 хв). На це суперник відповів двома голами після перерви.

Спочатку відзначився Мохамад Мохебі з передачі Сердара Азмуна (55 хв), а на 90+6 хвилині вирішальний пенальті реалізував Аліреза Джаханбахш.

Збірна Ірану вийшла до 1/2 фіналу Кубка Азії, де зустрінеться з переможцем вечірнього матчу між Катаром та Узбекистаном.