740
0
Getty Images/Global Images Ukraine. ФК Манчестер Сіті

Сьогодні, 31 січня, відбуваються матчі 22-го туру чемпіонату Англії з футболу.

Чинний чемпіон країни «Манчестер Сіті» не зазнав проблем у домашній грі проти «Бернлі» – 3:1. Голи за «містян» забивали Хуліан Альварес (дубль) та Родрі.

В іншому матчі «Тоттенгем» здолав у лондонському дербі «Брентфорд». «Бджоли» забили першими, але у другому таймі пропустили одразу три голи від «шпор», забивали Удоджі, Джонсон та Рішарлісон, один гол гості відквитали зусиллями Айвана Тоуні. Український півзахисник «Брентфорда» Єгор Ярмолюк вийшов на поле у другому таймі на 57-й хвилині та результативними діями не відзначився.