Антон ЦАРЕНКО: «Динамо рухається у правильному напрямку»

Гравець київської команди – про підготовку до другої частини сезону

808
4

Півзахисник «Динамо» Антон Царенко поділився враженнями від товариського матчу з «Пахтакором» (5:1) та розповів про тренувальий збір кломанди в Туреччині.

«Динамо» на кожну гру ставить перед собою завдання перемогти, але збори якраз направлені на те, щоб отримати ігрову практику та набрати кондиції перед початком сезону.

Із початком другого тайму ми відразу взяли ініціативу у свої руки, провели дуже хорошу атаку – і вдалося забити. Ці комбінації ми відпрацьовуємо на тренуваннях. Цього разу вдалося забити мені, але тут заслуга всієї команди.

Ми почали роботу в Києві. У нас був тижневий цикл, набирали фізичні кондиції, більше бігали. Тут же приїхали, і почали більше працювати з м'ячами, тактично, щоб набирати ігрові кондиції. Провели вже три спаринги й, гадаю, рухаємося у правильному напрямку», – пояснив Царенко.

Нагадаємо, «Динамо» свій черговий спаринг у Туреччині проведе 2 лютого, суперник – болгарський клуб «Левскі» з Софії.