Андрій МЕЛЬНИЧУК: «З новим спонсором Буковини хочемо вийти на новий рівень»
В Чернівцях розповіли про амбіційні плани
![Андрій МЕЛЬНИЧУК: «З новим спонсором Буковини хочемо вийти на новий рівень»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/124/orig_664969.jpg)
В Чернівцях відбулася прес-конференція за участю керівництва ФК «Буковина» та нового титульного спонсора команди-компанії «Демарт» – відомої своїми соціальними та спортивними проектами з дніпровським СК «Прометей».
Взяв в цій зустрічі участь й головний тренер першолігової «Буковини» Андрій Mельничук. Ексклюзивно для Sport.ua він поділився своїми враженнями від цього заходу:
– Мене найбільше потішило те, що за підтримки «Демарта» в Чернівцях, нарешті, візьмуться за вибудову футбольної піраміди, починаючи від створення Академії й закінчуючи командою майстрів. Важливо,що в центрі уваги буде й вдосконалення футбольної інфраструктури. Йдеться про відповідність вимогам сьогодення стадіону «Буковина», зведення заміської бази, нових футбольних полів. Якщо ці питання вирішуватимуться в комплексі, то можна розраховувати, що «Буковина» знову буде на видноті на всеукраїнській арені.
А серйозність намірів наших нових інвесторів підтверджує те, що «Буковина» вже підсилилася групою кваліфікованих футболістів, зміцнила тренерський штаб, профінансовано два етапи підготовки на Закарпатті, де матимемо змогу тренуватися в належних умовах. Зараз для нас головне виправдати сподівання.
Поки що «Буковина» посідає друге місце в групі «Вибування» Першої ліги, набравши 21 очко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696402.jpg)
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696402.jpg)
Не випускати собаку з будки
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696570.jpg)
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696570.jpg)
Українська веслувальниця – про виступ на Олімпіаді
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
![ШОВКОВСЬКИЙ: «Перемога з неприємним присмаком. Дячук вибув надовго»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696663.jpg)
![Войводіна Нові-Сад – Аякс. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696676.jpg)
![Войводіна Нові-Сад – Аякс. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696676.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/126/thumb_345390.png)
![Макс Максов](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/126/thumb_345390.png)