Зоря за три хвилини відігралася з 0:2 у матчі з одним з лідерів Екстракляси

У луганців забивали Яцик та Мишньов

1792
2
ФК Зоря

У середу, 31 січня, луганська «Зоря» провела черговий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Туреччині.

Після поразки від польської «Краковії» (0:2) суперником підопічних Юрія Коваля став один із лідерів Екстракляси – «Ягеллонія» із міста Білосток.

Луганчани пропустили першими на 30-й хвилині, впустивши нападника після навісу з лівого флангу, а на 64-й хвилині дозволили супернику подвоїти перевагу після удару з центру штрафного майданчика.

Утім, протягом трьох хвилин, з 75-ї по 78-у, луганчани відігралися. Спочатку Яцик сильно й точно пробив з меж штрафного майданчика, а потім Мишньов ударом головою зблизька завершив швидку атаку команди після перехоплення в центрі поля.

У підсумку бойова нічия – 2:2.