29 січня завершився останній матч 22-го туру Ла Ліги

10537
0

26-29 січня відбулися матчі 22 туру Ла Ліги.

«Жирона» в гостях мінімально обіграла «Сельту» з рахунком 1:0. Українські футболісти «червоно-білих» Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли на поле з перших хвилин. Довбик відіграв увесь поєдинок, а Циганкова замінили на 83-й хвилині на Валері.

«Реал» Мадрид разом з українським кіпером Андрієм Луніним вирвав перемогу на виїзді у «Лас-Пальмаса» 2:1. Лунін, крім пропущеного голу, зробив 1 сейв, 1 раз перехопив навіс, 40 разів торкнувся м'яча та віддав 31 точну передачу із 33 (94%).

«Барселона» у скандальній зустрічі поступилася «Вільярреалу» 3:5 на своєму полі. Підопічні Хаві могли вирвати перемогу на 90+2 при 3:3, проте арбітр скасував пенальті, який спочатку призначив у ворота «жовтої субмарини», а потім гості двічі забили на останніх хвилинах.

«Атлетіко» на класі переміг «Валенсію» 2:0. Український форвард «кажанів» Роман Яремчук розпочав поєдинок на лаві запасних і з'явився на полі на 55-й хвилині.

Наразі перше місце у таблиці чемпіонату Іспанії 2023/24 продовжує утримувати «Жирона» з 55 очками, другим йде «Реал» з 54 балами та грою в запасі.

На третє місце вийшов «Атлетіко» (44). «Барса» також має 44 пункти, але за різницею забитих і пропущених вище знаходяться саме «матрацники». Топ-5 замикає «Атлетік» із 42 очками.

«Валенсія» та Яремчук розташовуються на 8-й позиції із 32 пунктами.

Ла Ліга 2023/24. 22-й тур. 26-29 січня

• Альмерія – Алавес – 0:3
  • Реал Сосьєдад – Райо Вальєкано – 0:0
  • Лас-Пальмас – Реал Мадрид – 1:2
  • Барселона – Вільярреал – 3:5
  • Мальорка – Бетіс – 0:1
  • Сельта – Жирона – 0:1
  • Кадіс – Атлетік – 0:0