Лунін вийшов у старті. Реал вирвав перемогу у матчі проти Лас-Пальмаса

Відбувся матч 22-го туру Ла Ліги

7776
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

У суботу, 27 січня, відбувся матч 22-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зіграли «Лас-Пальмас» та «Реал». Гра пройшла на стадіоні «Естадіо Гран Канарія».

«Вершкові» здобули вольову перемогу у матчі з рахунком 2:1. Забили першими господарі, на 53-й хвилині відкрив рахунок у матчі Муньйос. Зрівняв рахунок Вінісіус Жуніор, а три очки «вершковим» приніс точний удар Орельєна Тчуамені на 84-й хвилині.

Карло Анчелотті довірив місце у старті Андрію Луніну. Український воротар на початку другого тайму здійснив потужний сейв, а у моменті з пропущеним голом вже не зміг нічого вдіяти, оскільки його розстрілювали з близької відстані.