Шахтар – Марібор – 0:0. Два тайми по 60 хвилин. Відеоогляд матчу

Дивіться відеоогляд товариського матчу, зіграного у Туреччині

561
0
ФК Шахтар

У неділю, 28 січня, відбувся товариський матч, у якому зустрілися донецький «Шахтар» та «Марибор» зі Словенії.

Гра відбулася в турецькій Анталії на полі арени «Мардан Стедіум». За домовленістю сторін, матч тривав 120 хвилин (2 тайми по 60 хв).

Перевагу мала донецька команда, але не зуміла втілити її в забитий гол. У результаті зафіксовано нічию в двогодинному матчі (0:0).

Від перших хвилин наставник донеччан Маріно Пушич випустив той самий стартовий склад, що починав попередній поєдинок з «Лехом» (3:1) з однією зміною – на вістрі атаки тепер діяв Данило Сікан. У другій 60-хвилинці тренерський штаб «Шахтаря» цілком змінив склад.

Цим матчем підопічні Маріно Пушича завершують першу частину зимових зборів у Туреччині. Попереду в команди кілька днів відпочинку, після чого «гірники» повернуться до роботи в Белеку і продовжать готуватися до другої половини сезону.

На зборах у Туреччині гірники раніше провели два спаринги – проти «Пюніка» з Вірменії (2:0) та «Леха» з Польщі (3:1).