Діназ поповнився ще двома досвідченими новачками
Команда Олександра Головка відчайдушно намагається зберегти прописку в Першій лізі
![Діназ поповнився ще двома досвідченими новачками](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/122/orig_664443.jpg)
Як стало відомо Sport.ua, слідом за нападником Михайлом Сергійчуком підпис під контрактом з «Діназом» поставив 30-річний атакувальний півзахисник Руслан Паламар, який пограв в УПЛ за «Минай», а останнім часом виступав за «Ниву» з Бузової (18 матчів, 8 голів і 1 асист у нинішньому сезоні).
Близький до переходу в «Діназ» і 30-річний центральний захисник Кирило Пасічник. До цього вихованець «Дніпра» грав у Першій лізі за «Скорук», «Полтаву» і «Буковину» (15 матчів і 1 гол за чернівецьку команду в поточному сезоні).
Уже підписано професійний контракт із 18-річним голкіпером Тітом Чернецьким, який восени грав у ДЮФЛУ за «Діназ» U19.
Також вишгородському клубу вдалося домовитися з «Колосом» про продовження оренди захисника Олександра Литвинова (18 матчів цього сезону) і півзахисника Андрія Соловйова (12 ігор, 1 гол).
Разом із «Діназом» проходить збори 19-річний правий захисник Данило Романенко, попередньою командою якого була «Олександрія» U19.
У весняній частині сезону «Діназ» зіграє в групі «Вибування» Першої ліги, де поки що посідає 9-те місце з 13 очками.
Сьогодні у 2-му турі групового етапу 29-го Меморіалу Олега Макарова «Діназ» зіграв унічию з лідером чемпіонату Київщини та кандидатом на швидку участь у Другій лізі ФК «Лісове» – 1:1 (голом у професіоналів відзначився Артем Хоцянівський).
Напередодні у своєму стартовому матчі на турнірі вишгородці з рахунком 4:2 обіграли «Колос» U17 (голи: Данило Кириченко, Михайло Сергійчук, Андрій Новіков – 2).
Раніше наставник «Діназа» Олександр Головко розповів про старт зборів команди.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696570.jpg)
![Євгенія ДОВГОДЬКО: «Розуміли, що медаль у нас у кишені»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696570.jpg)
Українська веслувальниця – про виступ на Олімпіаді
![Войводіна Нові-Сад – Аякс. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696676.jpg)
![Войводіна Нові-Сад – Аякс. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696676.jpg)
Sport.ua разом із GGBET анонсує цікавий поєдинок
![Білодід зробила емоційне зізнання після вильоту з ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696534.jpg)
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696402.jpg)
![ШОВКОВСЬКИЙ: «Перемога з неприємним присмаком. Дячук вибув надовго»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696663.jpg)