НХЛ. 4 шайби Маккіннона, рекорди Колорадо, перемоги Торонто та Флориди

У Лавин по 5 очок набрали Маккіннон та Рантанен

1257
1
Getty Images/Global Images Ukraine

Ігровий день регулярного сезону НХЛ запам'ятався рекордами Колорадо. Лавини обіграли Вашингтон 6:2, а чотири шайби закинув форвард Натан Маккіннон. Загалом гравець набрав 5 очок та продовжив серію ігор на своєму льоду з набраними пунктами до 24 – це рекорд клубу. 5 очок за матч набрав і форвард Мікко Рантанен, а захисник Кейл Макар закинув свою 76 шайбу в кар'єрі НХЛ і став найбільш забиваючим захисником в історії Лавин.

Денверці йдуть у топ-3 на Заході, скоротивши відставання від Вінніпега, який сьогодні програв Торонто 0:1 в овертаймі. Єдину шайбу закинув Остон Меттьюз. Якщо Маккіннон зараз лідирує в гонці бомбардирів з 82 пунктами, то Меттьюз з 39 шайбами є найкращим забивалою.

На Сході відзначимо поразку Бостона від Кароліни – Ведмеді перервали серію з 9 матчів з набраними очками та дозволили наблизитись Флориді. Пантери розібралися з Арізоною 6:2, а форвард Сем Райнхарт продовжив серію зустрічей з набраними пунктами до 11.

Наставник Пантер Пол Моріс провів свій 1813 матч у НХЛ – другий результат в історії Ліги.