Новачок Вереса: «Сподіваюся, допоможу команді зберегти місце в УПЛ»
Максим Сміян радий переходу до складу «Вереса»
![Новачок Вереса: «Сподіваюся, допоможу команді зберегти місце в УПЛ»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/113/orig_662747.jpg)
Новачок «Вереса» Максим Сміян назвав свої цілі в новому клубі. Футболіст вважає, що може допомогти команді зберегти місце у еліті.
«Радий на новому рівні реанімувати ігрову кар'єру у Рівному. Ще у минулому сезоні мені тривалий час дошкуляла травма. Турбував симфізит, лікування не допомагало. Після останньої гри чемпіонату з «Минаєм« наважився на операцію.
Тривалий час відновлювався. Лише восени розпочав активні тренування. «Верес» - новий виклик для мене після тривалого процесу відновлення. Я багато чув і знав про клуб із Рівного. Тому, коли отримав пропозицію - взагалі не вагався.
У Рівному вже встиг побувати на стадіоні. Дуже гарна арена, роздягальня дуже комфортна. Сподіваєюся, що вболівальників в другій частині сезону будуть пускати на трибуни і вони зможуть нас підтримувати.
Від весняної частини сезону очікую тільки одного - виправити ситуацію в турнірній таблиці. Сподіваюся, допоможу команді зберегти місце в УПЛ», - сказав Сміян.
У першій частині сезону 21-річний футболіст виступав за «Зорю». В УПЛ він зіграв 8 матчів, голів не забивав. Портал transfermarkt оцінює лівого захисника у 250 тисяч євро.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695751.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695751.jpg)
Sport.ua представляє анонс першого дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Фехтування. Харькова і Кривицька програли у чвертьфіналі Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695875.jpg)
![Фехтування. Харькова і Кривицька програли у чвертьфіналі Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695875.jpg)
Українки не зуміли виграти свої битви
![ВІДЕО. У матчі між екс-командою АПЛ та клубом Ла Ліги сталася бійка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695958.jpg)
![Відомий клуб АПЛ зробив пропозицію щодо трансферу Луніна. Відомо, що дають](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695717.jpg)
![Відомий клуб АПЛ зробив пропозицію щодо трансферу Луніна. Відомо, що дають](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695717.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)