Чорноморець – Уйпешт – 1:3. Невдача для Григорчука. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд товариського матчу в Туреччині

982
2
ФК Чорноморець

Одеський Чорноморець програв спаринг у Туреччині угорському клубу Уйпешт (1:3).

Сильні дощі буквально затопили ігрове поле Emirhan Sport Center, де планувалося провести матч. Довелося «морякам» вирушати на виїзд, у гості до угорського клубу. Ще й у зв’язку з технічними проблемами гра розпочалася на 45 хвилин пізніше, ніж було намічено.

Вже на 7 хвилині зустрічі угорці відкрили рахунок. «Моряки» допустили помилку в своєму штрафному майданчику, за що їх покарав Амброуз, який опинився віч-на-віч з Варакутою – 0:1. У середині тайму гарна нагода відігратися була у Бадібанги, але його удар з 15 метрів парирував голкіпер «Уйпешта».

Угорська команда часто проводила швидкі контратаки. Одна з них завершилася кутовим, після подачі якого Анцулас з лінії воротарського головой вразив ціль – 0:2. На 32 та 34 хвилинах небезпечно атакував ворота суперників Штогрін: обидва рази надійно діяв Молнар. Незабаром угорці забили втретє. Варакута дістав складний м'яч, що летів під поперечину, але той підступно опустився в сітку - 0:3.

На початку другого тайму Чорноморець «розмочив» рахунок. Бадібанга, Путря та Кузик розігнали перспективну атаку. Найкращий бомбардир команди Андрій Штогрін, отримавши м'яч на лівому фланзі, змістився ближче до центру і невідпорно вистрілив у дальній кут – 1:3.

Здавалося, що морякам вдасться розвинути успіх, але ні Путрі (на 62-й хвилині), ні Данилюку (на 66-й), ні Ієді (на 78-й) не вдалося забити. «Уйпешт» продовжував небезпечно контратакувати, але теж безрезультатно.

Товариський матч. 16 січня 2024 року. 14:45. Лара (Туреччина). Miracle.

Уйпешт (Будапешт, Угорщина) – Чорноморець (Одеса, Україна) – 3:1 (3:0)

Голи: Амброуз (7), Анцулас (29), Мак (35) – Штогрін (52).

Чорноморець: 1 Варакута (31 Білик, 46), 9 Путря (капітан) (21 Ухань, 66), 3 Єрмаков (4 Ситников, 46), 5 Гучек (34 Дебелко, 58), 11 Бойчук (30 Данилюк, 46), 27 Васильєв (35 Граждан, 66), 7 Кузик (33 Пшеничнюк. 66), 8 Шпорн (32 Присяжнюк, 66), 77 Штогрін, 39 Бадібанга (18 Голуб, 66), 20 Авагімян (70 Ієде, 46).

Головний тренер – Роман Григорчук.

Уйпешт: Молнар, Сімон, Анцулас (Фехер), Холл, Тамаш (Гейгер), Мак (Радошевич), Євтоскі, Мершель (Варга), Чобот, Амброуз, Ганя.