Чорноморець поступився Уйпешту, пропустивши 3 голи в першому таймі

Кінцевий рахунок зустрічі – 3:1 на користь угорської команди

3726
3
ФК Чорноморець

Сьогодні, 16 січня 2024 року, відбувся товариський матч між одеським «Чорноморцем» та угорським «Уйпештом». Перемогу з рахунком 3:1 здобули номінальні гості.

• Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Моряки» жахливо провели першу половину зустрічі, пропустивши 3 голи за 1 тайм. Футболісти «Уйпешта» забивали на 7-й, 30-й та 36-й хвилині.

Менш ганебним рахунок на 52-й хвилині зробив нападник Андрій Штогрін, який в першій половині сезону УПЛ відзначився 6 забитими м'ячами.

Товариські матчі. 16 січня.

Чорноморець – Уйпешт – 1:3
Голи:
Штогрін, 52 – Амброуз, 7, Анцулас, 29, Мак, 35

Склад «Чорноморця» на 1-й тайм: Варакута, Путря, Єрмаков, Гучек, Бойчук,, Васильєв, Кузик, Шпорн, Штогрін, Бадібанга, Авагімян.

Склад «Чорноморця» на 2-й тайм: Білик, Путря, Ситников, Гучек (Дебелко), Данилюк, Шпорн, Кузик, Васильєв, Ієде, Бадібанга, Штогрін.