Українці вдвох зійшли на п'єдестал турніру з карате в Афінах

Чемпіоном став Георгій Піцул, а бронзовим призером – Ерік Рагозенко.

612
0
НОК. Георгій Піцул та Ерік Рагозенко

Збірна України здобула подвійний п'єдестал на першому етапі Серії А Karate 1, що зібрав цього вік-енду понад 1000 атлетів з 81 країни в Афінах. Одразу два українських каратисти відзначилися в куміте у ваговій категорії до 75 кг.

Чемпіоном турніру став Георгій Піцул, бронзовим призером – Ерік Рагозенко. Грецька столиця стала свідком українського півфіналу, переможцем з якого вийшов 18-річний представник Чернівців (7:1). Згодом у сутичці за золото він декласував віце-чемпіона етапу Серії А Karate 1 в Джакарті-2022 Мохамеда Абудабоса з Лівії (10:0).

Ерік Рагозенко переміг Ніколаоса Дріваса (6:2) і здобув бронзу турніру в Афінах. Для 19-річного одесита це перша в кар'єрі нагорода на змаганнях Серії А Karate 1, а Піцул на п'єдестал сходить третій етап поспіль, торік він став чемпіоном у Ларнаці (Кіпр) та взяв срібло у Матузіньюші (Португалія).