0

КЛОПП: «Чи можете ви грати проти нас агресивно? Ні, вдаримо в контратаці»

Наставник «Ліверпуля» прокоментував перемогу над «Фулхемом» у Кубку ліги Англії

Getty Images/Global Images Ukraine. Юрген Клопп

10 січня відбувся перший півфінальний матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги між командами «Ліверпуль» та «Фулхем». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Після завершення зустрічі наставник «скаузерів» Юрген Клопп прокоментував успіх своїх підопічних:

«Це було дуже важко. У першому таймі ми створили собі деякі проблеми. Вони дуже щільно оборонялися, і нам довелося робити зміни у перерві, і хлопці впоралися дуже добре.

Вони мали великі шанси на контратаку, потім ми домінували, ми забили, і все було добре. Це не найкраща гра, яку ми коли-небудь проводили, але ми всі люди.

Все було надто повільно, і нам це доводилося міняти. Тоді це була гарна гра, і глядачі весь час були поряд із нами. Спочатку ми просто не давали їм підстав для радості. Правильний, правильний виступ «Ліверпуля».

«Фулхем» – дійсно хороша команда. Чи можете ви грати проти нас досить агресивно? Ні, тоді ми вдаримо вас у контратаці. Це була відкрита гра, і ми хочемо вийти у фінал, і якщо ми проведемо справді гарну гру проти «Фулхема» знову, то ми досягнемо гарного результату. Якщо ні, то вітатимемо «Фулхем».

Автор переможного голу Коді Гакпо:

«Це менталітет у клубі, у місті, у всіх такий менталітет: просто продовжуйте рости і прагнути своєї мети, і не має значення, що відбувається. Сьогодні ми знову це показали. Якщо у вас такий менталітет, багато може статися.

Мені подобається грати із цими хлопцями. Ми показали гарний настрій і маємо продовжувати йти вперед, оскільки це лише перший матч у цьому протистоянні».

Гравець матчу Кертіс Джонс:

«У першому таймі було важко, ми володіли м'ячем, але не могли влучити у сітку воріт, а у другому таймі ми змінили ситуацію. Фанати йдуть із усмішками на обличчях, і я щасливий.

Я пройшов весь шлях в академії, так що мій гол означає для мене багато. Я в команді з 17 років, і я то здіймався, то падав.

Це не завжди було легко, але я завжди залишався там, де потрібно, маю правильний настрій. Я знаю, що в мене є здібності, і мені просто потрібен ігровий час».

Відеоогляд матчу Ліверпуль – Фулхем – 2:1

Події матчу

71’
ГОЛ ! М'яч забив Коді Гакпо (Ліверпуль).
68’
ГОЛ ! М'яч забив Кертіс Джонс (Ліверпуль).
19’
ГОЛ ! М'яч забив Вілліан (Фулгем).
(11)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 3

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів