0

ПОЧЕТТІНО: «Показали недостатньо бажання в першому таймі»

Головний тренер «Челсі» – про поєдинок Кубка Англії проти «Престона» (4:0)

Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував перемогу над «Престоном» (4:0) у 1/16 фіналі Кубка Англії.

«Так, це була хороша перемога. Перший тайм був розчаровуючим. Ми розпочали не кращим чином. В перерві я сказав гравцям, що нам потрібно підвищувати рівень енергії та швидкості, щоб відповідати «Престону» в цьому плані, адже наш суперник був зарядженим.

Другий тайм був кардинально іншим. Ми домінували, створювали моменти та заслужили перемогти. Ми показали недостатньо бажання в першому таймі, а наш суперник був переповнений енергії.

У цьому плані вони були кращими. Цим я був розчарований, але у другому таймі ми повернулись на свій рівень та здобули заслужену перемогу

Ми молода команда, яку потрібно будувати за рахунок результатів, а також гри, щоб отримати впевненість. Буде важко, але ми з нетерпінням чекаємо півфіналу Кубка ліги. Я думаю, що перед нами величезна відповідальність, тому що ми «Челсі». Звичайно, я насолоджуюся цим. Це тиск. Я тренер, який любить перемагати та бути конкурентоспроможним, але в той же час нам потрібно приділяти час молодим гравцям, щоб вони могли вдосконалюватися та дорослішати».

(3)

ФОТО Фейл сезону. Гравець ПСЖ з метра не влучив у порожні ворота Боруссії Д
Футбол | 08 травня 2024, 01:05 0

Варрен Заїр-Емері міг вивести команду вперед, але у підсумку парижани програли 0:1