Кепа пропустив від команди з 4-го дивізіону. Реал вийшов у 1/8 фіналу Кубка

Королівський клуб обіграв Арандіну з рахунком 3:1

25228
2
Getty Images/Global Images Ukraine

6 січня відбувся матч 1/16 фіналу Кубка Іспанії між командами «Арандіна» та «Реал» Мадрид. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь королівського клубу.

Голами за «вершкових» у другому таймі відзначилися Хоселу (54, пен.), Діас (55) та Родріго (90+1). На 90+4-й захисник «Реала» Начо зрізав м'яч у свої ворота після прострілу з правого флангу.

Український голкіпер столичного клубу Андрій Лунін залишився на лаві запасних, поступившись місцем у воротах Кепі Аррісабалазі, який пропустив від команди з 4-го дивізіону.

80 хвилин зі старту у складі «Реала» відіграв орендований правий захисник у «Шахтаря» Вінісіус Тобіас. Бразилець був замінений на Альфаро Родрігеса.