Елегантний гол Стерлінга та агресивний Мудрик. Челсі розбив Престон у Кубку

«Пенсіонери» розгромили команду з Чемпіоншипа з рахунком 4:0

9162
11

6 січня відбувся матч 1/32 фіналу Кубка Англії між командами «Челсі» та «Престон». Гра завершилася з рахунком 4:0 на користь «пенсіонерів».

Голами за лондонців відзначилися Армандо Бройя (58), Тіяго Сілва (66), Рахім Стерлінг (69) та Енцо Фернандес (85).

Український вінгер господарів Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та відіграв 61 хвилину, після чого був замінений на Ноні Мадуеке. Українець допоміг забити перший гол лондонців. Мудрик агресивно пішов у відбір, забрав м'яч у суперника поряд із воротами, віддав пас на Мало Ґюсто, який оформив асист на Бройю після навісу.

На 69-й Стерлінг елегантно вразив ворота клубу з Чемпіоншипа, забивши зі штрафного.

У паралельних матчах «Астон Вілла» мінімально обіграла «Мідлсбро», «Суонсі» виграв у «Моркама», а «Шеффілд Венсдей» розгромив «Кардіфф Сіті» 4:0.

anacreon
Престон поставив автобус в кращих традиціях УПЛ.Всі 58 хвилин Челсі довбався в той автобус. Не було навіть нормальних моментів.На Мудрика знову взагалі не пасували. Навіть коли був вільний. Довбалися через правий фланг і всі передачі йшли туди. На Ісуса Стерлінга. Гравці Челсі ніби на нього молилися, як на єдиного, хто на їх думку, міг там щось зварганити.
 Мудрик отримував пас раз на 5 хв. І тільки коли був закритий і міг тільки відпасувати назад.Проснувся Мудрик і згадав як грати за пару хвилин до своєї заміни. Коли вицапапав м'яч на фланзі і пасанув на гравця, який зробив гольовий пас. І коли міг оформити ассист, але партнер попав у поперечину. І Мудрика одразу замінили.Очевидно, що після першого голу автобус Престона зламався, бо тепер потрібно було самим бігти забивати. І Челсі накидав ще 3 м'ячі. Шкода, що Мудрика замінили, у відкритій грі міг би відзначитися. Але замінили його, бо весь матч був інертний і без користі.  Не дають тобі м'яч, то йди за ним і вимагай. Наїжджай на партнерів, маши руками. А не стій як потєшярка.
Грач Челсі просто дно. Мне аж вибісило дивитися на ці перекатування.  Довелося дивитися через Мудрика.
Перець
Виграли слава богу  рахунок на табло,  а гра як була пів року назад  так і залишилась (нікакая)