16

ВІДЕО. «Ти ніколи не будеш судити мій матч!» Остапенко накричала на суддю

Латвійська тенісистка не погодилася з рішенням судді на вишці

Getty Images/Global Images Ukraine. Альона Остапенко

Латвійська тенісистка Альона Остапенко не стримала емоцій під час чвертьфінального матчу в Брісбені проти Вікторії Азаренко (3:6, 6:3, 5:7).

За рахунку 4:4 у третій партії м'яч зачепив трос після прийому Остапенко і впав на бік Азаренко. Та зуміла відбити м'яч, але Остапенко здалося, що до цього був подвійний відскок. Суддя зарахувала очко Азаренко.

«Ти сліпа. Неможливо грати, коли ти судиш. Ти так часто помиляєшся. Та там три відскоки. Не хочу, щоб ти ще хоч раз судила мій матч. Ніколи, ніколи ти не будеш судити мій матч. Не хочу, щоб ти судила мої матчі. Ти псуєш мої матчі. Я ніколи цього не забуду, ніколи», – сказала Остапенко.

Азаренко в півфіналі зіграє з першою сіяною Аріною Соболенко.