Таблиця Ла Ліги. Жирона та Реал ділять перше місце, Атлетіко випав із топ-4

2-4 січня відбулися матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії 2023/24

21658
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Крістіан Стуані та Артем Довбик

2-4 січня відбулися матчі 19-го туру Ла Ліги 2023/24.

У центральному поєдинку туру «Жирона» на 90+1-й хвилині вирвала перемогу у мадридського «Атлетіко» з рахунком 4:3. Український форвард жиронців Артем Довбик розпочав поєдинок у стартовому складі та відіграв 67 хвилин, після чого був замінений на Крістіана Стуані.

На 39-й українець оформив асист на Дейлі Блінда і цим допоміг забити 3-й м'яч команди у цій зустрічі. На рахунку Довбика тепер 11 голів та 5 асистів у поточній кампанії чемпіонату Іспанії.

Ще один представник України у складі «червоно-білих» Віктор Циганков пропустив матч із «Атлетіко» через пошкодження.

«Реал» Мадрид на своєму полі мінімально обіграв «Мальорку». Єдиний гол на рахунку Антоніо Рюдігера. Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін відіграв у воротах «вершкових» весь поєдинок і заробив жовту картку за зайві емоції під кінець першого тайму.

«Барселона» в гостях обіграла «Лас-Пальмас» 2:1 завдяки голу Ілкая Гюндогана з пенальті на 90+3-й хвилині.

«Валенсія» вдома виграла у «Вільярреала» з рахунком 3:1. Перший гол у грі оформив український форвард «кажанів» Роман Яремчук на 4-й хвилині. Роман відіграв 70 хвилин і був замінений на Хав'єра Герра. Для українця це перший м'яч у Ла Лізі та другий у футболці «Валенсії».

Зараз перше місце в таблиці чемпіонату Іспанії 2023/24 ділять «Реал» Мадрид та «Жирона». У команд по 48 очок. Підопічні Карло Анчелотті є лідерами турніру завдяки виграній особистій зустрічі у 8-му турі з рахунком 3:0.

На третій позиції розташовується «Барселона» з 41 пунктом. На 4-му рядку йде «Атлетік» Більбао (38), а топ-5 замикає «Атлетіко» (38). «Валенсія» з Яремчуком розташовується на 9-му місці з 26 очками.

Ла Ліга 2023/24. 19-й тур. 2-4 січня

• Хетафе – Райо Вальєкано – 0:2
  • Реал Сосьєдад – Алавес – 1:1
  • Валенсія – Вільярреал – 3:1
  • Гранада – Кадіс – 2:0
  • Реал Мадрид – Мальорка – 1:0
  • Сельта – Бетіс – 2:1
  • Жирона – Атлетіко – 4:3