Сімеоне оцінив матч Атлетіко і заявив, що Жирона буде у Лізі чемпіонів

Дієго прокоментував поразку своїх підопічних у матчі 19-го туру Ла Ліги

37832
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Дієго Сімеоне

3 січня відбувся матч 19-го туру Ла Ліги між командами «Жирона» та «Атлетіко». Гра завершилася з рахунком 4:3 на користь жиронців.

Після завершення зустрічі наставник «матрацників» Дієго Сімеоне прокоментував поразку своїх підопічних:

«Я завжди дивлюся на позитивну сторону: ми почали не дуже добре, вони перевершували нас протягом 30 хвилин, але коли ми атакували, ми забивали голи, виникала небезпека, ми зуміли зрівняти рахунок та провели чудовий другий тайм.

Ми доклали величезних зусиль. Я бачив, що гравці дуже втомились. Остання атака, мета Жирони забити... Залишається лише привітати їх.

Ми не були достатньо сильні у захисті, щоб вирішити деякі моменти, які завершувалися голом.

Відставання від лідерів? Я не дивлюся далі кубкової гри.

Сьогодні я побачив величезні зусилля. Робота протягом другого тайму була дуже позитивною. Поразка – це погано, але ми програли супернику, який буде у Лізі чемпіонів. Ми не були такими наполегливими, як вони, і вітаємо нашого суперника, бо це була чудова гра», – заявив Сімеоне.

Відеоогляд матчу Жирона – Атлетіко – 4:3