ФОТО. Був гол? У ворота Арсенала знову зарахували спірний м'яч

«Каноніри» програють в лондонському дербі «Вест Гему»

6907
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Арсенал – Вест Гем

Сьогодні, 28 грудня 2023 року, відбувається матч 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонськими «Арсеналом» та «Вест Гемом». Рахунок після першого тайму – 1:0 на користь гостей.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 13-й хвилині вивів вперед гостей Томас Соучек, який скористався помилкою в обороні «канонірів». На думку багатьох вболівальників м'яч перед передачею на Соучека покинув межі поля, але головний рефері матчу Майкл Олівер після консультації з арбітрами VAR вирішив зарахувати взяття воріт.

Нагадаємо, у матчі 11-го туру АПЛ лондонський «Арсенал» програв «Ньюкаслу» через спірний гол.

ФОТО. Був гол? У ворота Арсенала зарахували спірний м'яч.