Дуже спірний гол. Ньюкасл обіграв Арсенал, Зінченко вийшов на 74-й хвилині

Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «сорок»

5903
5

4 листопада відбувся матч 11-го туру АПЛ між командами «Ньюкасл» та «Арсенал». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «сорок».

Єдиний гол на 64-й хвилині забив Ентоні Гордон. Взяття воріт ретельно перевіряв арбітр за допомогою VAR.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Джейкоб Мерфі пробив із правої частини штрафного майданчика, але в дальній кут не влучив, м'яч котився по лицьовій лінії. Джо Віллок наздогнав його і навісив у воротарський, Давид Рая у стрибку не влучив по м'ячу кулаком, Габріел поставив корпус Жоелінтону, не давши йому пробити в порожній кут, але м'яч відскочив від захисника «Арсенала» до Ентоні Гордона, який відправив його в порожні ворота.

❗️ Відео голу Ентоні Гордона

VAR перевіряв три епізоди в цій атаці: чи вийшов м'яч за лицьову лінію, чи був фол на захиснику «канонірів» і чи був офсайд у Гордона.

Український захисник «Арсенала» Олександр Зінченко розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов лише на 74-й хвилині.

Наразі «Ньюкасл» посідає 6-те місце у таблиці чемпіонату Англії. У команди 20 очок після 11 турів. У «Арсенала» 3-й рядок і 24 пункти.

АПЛ. 11-й тур. 4 листопада

Ньюкасл – Арсенал – 1:0

Гол: Гордон, 64

Події матчу

64’
ГОЛ ! М'яч забив Ентоні Гордон (Ньюкасл).
(20)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 22

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів