Михайло забив свій 3-й гол в англійському чемпіонаті

4988
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

27 грудня відбувся матч 19-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Крістал Пелас». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «синіх».

Український вінгер господарів Михайло Мудрик вийшов на поле з перших хвилин і був замінений на 71-й на Армандо Бройя через пошкодження. Українець відкрив рахунок у поєдинку на 13-й хвилині.

Англійське видання Daily Mail оцінило виступ Мудрика, поставивши йому оцінку 7.

«Він знову опинився у потрібному місці й у потрібний час та добре завершив момент, забезпечивши «Челсі» ранню перевагу. Повільно, але впевнено українець почав демонструвати свою якість на «Стемфорд Бридж» і навіть міг оформити дубль, але йому завадив це зробити голкіпер «орлів» Дін Хендерсон», – йдеться у повідомленні Daily Mail.

Мудрик оформив свій 3-й гол у вищому англійському дивізіоні та 5-й у всіх турнірах (включаючи товариські матчі).