7

Миколенко і Ко дали бій чемпіону. Манчестер Сіті обіграв на виїзді Евертон

Віталій Миколенко відіграв повний матч

Getty Images/Global Images Ukraine. Віталій Миколенко

27 грудня, відбувся матч 19-го туру АПЛ, в якому «Евертон» приймав чинного чемпіона «Манчестер Сіті».

«Містяни» здобули вольову перемогу з рахунком 3:1.

Українець Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі ліверпульського клубу та відіграв повний матч.

Відкрив рахунок у матчі Джек Гаррісон на 29-й хвилині. Відігратися гості зуміли уже в другому таймі зусиллями Філа Фодена, а другий гол за «Ман Сіті» забив Хуан Альварес з пенальті на 64-й хвилині. Добив остаточно «ірисок» Сілва на 86-й.