Один з найкращих в Челсі. Відома оцінка Мудрика за гол проти Крістал Пелес

Український вінгер «Челсі» провів на полі 71 хвилину

11048
1

Сьогодні, 27 грудня 2023 року, відбувся матч 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонськими «Челсі» та «Крістал Пелес». Рахунок гри – 2:1 на користь господарів.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 13-й хвилині поєдинку український півзахисник «Челсі» Михайло Мудрик відкрився в штрафному майданчику «Крістал Пелес» та в один дотик переправив м'яч у ворота «орлів». На 71-й хвилині зустрічі 22-річного футболіста замінили через пошкодження. Його перфоманс статистичний портал WhoScored оцінив в 7.4 балів з 10 можливих.

Найкращим гравцем матчу визнано півзахисника «Крістал Пелес» Майкла Олісе, який забив гол та отримав оцінку 8.2.

(24)

Турнірна таблиця УПЛ після перемог Шахтаря та Динамо у перенесених матчах
Футбол | 02 травня 2024, 06:20 0

Між Шахтарем та Динамо зберігся інтервал у 4 очки за 4 тури до фінішу

Все вирішиться у Парижі. Боруссія мінімально перемогла ПСЖ
Футбол | 01 травня 2024, 23:58 25

У другому півфіналі ЛЧ сильнішою виявилася німецька команда, хоча парижани мали багато моментів