Артета оцінив матч із Ліверпулем, у якому Зінченко дозволив забити Салаху

Наставник «Арсенала» прокоментував поєдинок проти «скаузерів»

18532
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Мікель Артета

23 грудня відбувся матч 18-го туру АПЛ між командами «Ліверпуль» та «Арсенал». Гра завершилась із рахунком 1:1.

Український захисник «канонірів» Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок. На 29-й хвилині вінгер «скаузерів» Мохамед Салах обіграв українця та забив гол у ворота лондонців.

Після завершення зустрічі головний тренер «Арсенала» Мікель Артета прокоментував результат матчу:

«Неймовірна гра, одна з найнапруженіших, які я бачив за 20 років у АПЛ. У багатьох моментах ми грали чудово, в останні 20 хвилин чогось не вистачало, але нічия – справедливий результат.

Ми були сповнені рішучості атакувати та створювати їм проблеми. Це команда, яка створює хаос, вони грали вертикально та прямо. Вони найкращі у світі в цьому компоненті.

Я щасливий бути там, де ми є. Завтра ми влаштуємо чудову вечерю з нашими сім'ями, а потім знову повернемось до роботи.

Цей матч – велике випробування і ми його точно витримали. Хлопці були неймовірними. Це була неймовірна гра двох команд, котрі підняли планку на новий рівень. Обидві команди хотіли перемогти та грали на перемогу. В останні 15-20 хвилин наша команда дуже хотіла перемогти, але ми не знайшли якісний момент в останній третині, щоб досягти цього.

«Ліверпуль» – найкраща команда у світі, яка веде таку гру. Тільки був момент у Габріела Жезуса, а вже за п'ять секунд м'яч у нашому штрафному майданчику.

Коли ми грали тут минулого року, нам не вистачало деяких важливих гравців, важливих елементів, які потрібно мати, щоб так грати проти них. Сьогодні у нас це було», – сказав Артета.

Відеоогляд матчу Ліверпуль – Арсенал – 1:1