Юрген КЛОПП: «Я не розумію, як можна сказати, що це не пенальті»

Наставник «Ліверпуля» прокоментував нічию у матчі 18-го туру АПЛ із «Арсеналом»

9434
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Юрген Клопп

23 грудня відбувся матч 18-го туру АПЛ між командами «Ліверпуль» та «Арсенал». Гра завершилась із рахунком 1:1.

На 18-й хвилині Мохамед Салах проштовхнув м'яч у штрафний майданчик «канонірів». Півзахисник гостей Едегор рукою, опущеною вниз, зупинив рух м'яча. Головний арбітр не зафіксував порушення правил і не поставив пенальті, причому судді на VAR не втрутилися в епізод.

Після завершення зустрічі наставник «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував нічийний результат, а також оцінив цей епізод:

«Гра Едегора рукою? Ситуація з пенальті – дивна, я не знаю, чи бачив це суддя, але ви подивіться на це... Я не розумію, як можна сказати, що це не пенальті.

Крім травм, перш за все я маю сказати спасибі «Енфілду». Це було неймовірно.

У «Арсенала» був гарний початок. Вони чудово грають на стандартах. Ми майже зробили штучний офсайд, але, на жаль, не вийшло.

Після пропущеного голу ми справді знайшли спосіб увійти до гри. Після перерви ми повинні були забити ще. Чи виграли б, якби повели 2:1? Не знаю, але забивати мали. Ми мали моменти, був і високий пресинг.

«Арсенал» справді виняткова команда, але за ті 20 хвилин наприкінці ми трохи їх розгромили. Ми відчували, що вони хиткі, і нам слід було це використати», – сказав Клопп.