ВІДЕО. Трощив все, що було поруч. Емоції тренера Алавеса після голу Реала

Луїс Гарсія був дуже розлючений через поразку

11825
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Луїс Гарсія Пласа

Вчора, 21 грудня 2023 року, відбувся матч 18-го туру чемпіонату Іспанії між «Алавесом» та мадридським «Реалом». Гра закінчилася мінімальною перемогою «вершкових» з рахунком 1:0.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Вирішальний гол на 90+2-й хвилині забив Лукас Васкес, чим довів тренера «Алавеса» Луїса Гарсію Пласу до сказу. Він декілька разів вдарив візочок з водою, штовхнув одного зі своїх підопічних, зірвав з себе куртку, а сівши на крісло, почав несамовито кричати та бити ногами по землі.

Драми поразці точно додав той факт, що «Алавес» майже весь другий тайм грав у більшості через вилучення Начо у складі королівського клубу.