Гол Довбика з пенальті. Жирона втратила перемогу в матчі з Бетісом

Каталонська команда не зуміла гарантувати собі лідерство

15084
26

У випадку перемоги в матчі 18 туру «Жирона» не дала б шансів мадридському «Реалу» наздогнати себе в турнірній таблиці, тому підопічні Мічела мали чудову мотивацію на гру з «Бетісом».

Не міг допомогти своїм партнерам Віктор Циганков, який отримав чергове пошкодження. Зате Артем Довбик був цілком здоровий і вийшов в основі.

Саме Артем забив єдиний гол своєї команди. Форвард реалізував пенальті наприкінці першого тайму.

Після перерви каталонці стали грати академічно, стараючись здобути три очки, граючи на утримання рахунку. Довбик провів на полі 65 хвилин і був замінений на Стуані.

Проте така тактика виявилася хибною, «Бетіс» відчутно додав після перерви, мав декілька шансів забити і зрештою зрівняв рахунок наприкінці основного часу.

Відразу ж Дейлі Блінд міг все ж принести перемогу «Жироні», але йому явно не вистачило у вигідній позиції навиків гри в атаці.

1:1 – «Жирона» поки перша, але у випадку перемоги «Реала» пропустить мадридців на вершину таблиці.