21 грудня о 22:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

21 грудня о 21:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

21 грудня о 21:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Блін вивалився несподівано для себе на ударну позицію і пробив мимо лівої штанги!

21 грудня о 21:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООЛ!!!!!!!!!!!!

Після подачі кутового першим ударом забити Бетісу не вдалося, але Песселья другим темпом рохстріляв ворота Гассаніги!

21 грудня о 21:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Бетіс пробує за допомогою навісів врятувати матч

21 грудня о 21:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Жирона впевнено тримає м'яч на чужій половині.

21 грудня о 21:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Алейш Гарсія руками тримає суперника.

21 грудня о 21:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Заміни в Жирони.

Фернандес замість Савіо, Соліс замість Коуту.

21 грудня о 21:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Небезпечно!

В ході однієї атаки Бетіс кілька разів бив по воротах, але удача та майстерність були не на його стороні.

21 грудня о 21:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Діао зліва пробував бити, Блінд в підкаті впевнено заблокував.

21 грудня о 21:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Давно вже не було небезпечних моментів на полі.

21 грудня о 21:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Заміни в Бетіса.

Іглеміас замість Віллана, Альтіміра замість Родрі, Еззальзулі замість Рокки.

21 грудня о 21:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Стуані замість Довбика, Порту замість Торре.

21 грудня о 21:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Хуанпе в центрі тримає Вілліана Жозе.

21 грудня о 21:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Момент!

Довбик вивів Савіо на позицію зліва, звідки можна було робити гольовий пас назад на ворота Довбику, але Савіо пошкодував, вирішив забити сам і промахнувся.

21 грудня о 21:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Гутьєрес не прийняв нормально м'яч на самоті і подарував суперникам кутовий.

21 грудня о 21:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
50’

Момент!

Вільям Карвалью отримав м'яч в опорній зоні після пасу справа і пробив низом в руки Гассанізі.

21 грудня о 21:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Момент Довбика!

Коуту прострілив справа, м'яч влучив у Довбика і не відскочив у рамку, а полетів повз!

21 грудня о 21:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

21 грудня о 20:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +6

Рокка робить підніжку Торре.

21 грудня о 20:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +5

Севільці хочуть зрівняти, але Жирона не дає можливостей.

21 грудня о 20:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

Дальній удар Родрі виходить дуже високим.

21 грудня о 20:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Шість хвилин додано.

21 грудня о 20:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Довбик відмахнувся від суперника. Можна було й не давати картку.

21 грудня о 20:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Момент!

Гассаніга стрибав вперед і кулаками виносить навіс.

21 грудня о 20:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Діао пробував навісити справа і заробив кутовий.

21 грудня о 20:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!

Довбик покотив з точки в лівий кут, кіпер стрибнув у правий!!!!

21 грудня о 20:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Пенальті!

Руїбаль заблокував Торре!

21 грудня о 20:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Заміна в Жирони.

Давід Лопес отримав пошкодження, його поміняв Хуанпе.

21 грудня о 20:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Момент!

Гассаніга витягнувся в струну і потягнув дальній низовий удар Айоде Переса, а тоді ліквідував добивання!

21 грудня о 20:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Коуту та Савіо активні на флангах, але Довбик закритий наглухо.

21 грудня о 20:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Простріл Довбика справа не замкнув ніхто.

25’

Момент!

Діао вибіг на ворота Жирони, перекидав кіпера і не влучив у площину!

21 грудня о 20:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Момент!

Після навісу справа Коуту Савіо бив з льоту і воротар в падінні намертво забрав!

21 грудня о 20:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Момент!

Перес технічно обробив закидання і другим дотиком бив метрів з 15 - вище!

21 грудня о 20:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Довбик грав в стінку з партнером і заліз в офсайд.

21 грудня о 20:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Бельєрін не може продовжити гру, його міняє Руїбаль.

21 грудня о 20:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Руй Сілва далеко виходив, але в підсумку атака закінчилася прострілом Савіо і рикошетом від захисника в руки кіперу.

21 грудня о 20:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Навіси справа поки не знаходять Довбика.

21 грудня о 20:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Коуту прострілював справа, від Міранди виходить м'яч на кутовий.

21 грудня о 20:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Бельєрін лежить на полі, Савіо, в підкаті відбираючи м'яч, жорстко в'їхав у нього.

21 грудня о 20:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Жирона контролює м'яч на чужій половині.

21 грудня о 20:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
1’

Коуту пробував застати зненацька Руя Сілву, але не влучив у площину.

21 грудня о 20:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

Хвилина мовчання за Антоніо Бургосом...

21 грудня о 19:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В четвер, 21 грудня, відбудеться поєдинок 18 туру іспанської Ла Ліги, в якому гратимуть «Бетіс» та «Жирона». Гра пройде в Севільї (Іспанія) на полі стадіону «Беніто Вільямарін», початок – о 20:00 за Києвом.

На нашому сайті текстові трансляції ведуться або матчів за участю українських команд, або топових зарубіжних. Хто б міг подумати, що наступить момент, коли до другої категорії ми віднесемо матч за участю «Бетіса» та «Жирони»? Але все справедливо – «Жирона», в якій запалюють українці Віктор Циганков та особливо Артем Довбик (10 голів та 5 асистів), зараз лідирує в чемпіонаті Іспанії. «Бетіс» же займає сьоме місце, але в сезоні програв у Ла Лізі лише двічі, здобувши в чемпіонаті цілих дев'ять нічиїх.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Бетіс» – «Жирона».

(37)

ВІДЕО. Чому ніхто не говорить про це? Фани Челсі смакують суперпас Мудрика
Футбол | 03 травня 2024, 07:44 16

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ