17 грудня завершилися усі матчі 17-го туру АПЛ

4192
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Кай Хаверц і Олександр Зінченко

17 грудня завершилися матчі 17 туру Англійської Прем'єр-ліги.

У центральному поєдинку туру «Ліверпуль» розписав нульову нічию з «Манчестер Юнайтед».

«Арсенал» разом з українцем Олександром Зінченком обіграв на своєму полі «Брайтон» Роберто Де Дзербі 2:0. Зінченко відіграв 93 хвилини, після чого був замінений на Якуба Ківіора.

«Манчестер Сіті» не зумів обіграти «Крістал Пелас», зігравши внічию з рахунком 2:2. «Орли» врятувалися на 90+5-й.

«Астон Вілла» виграла у «Брентфорда» 2:1. Наприкінці поєдинку відбулася сутичка між гравцями, у якій взяв участь і український футболіст «бджіл» Єгор Ярмолюк. Українець розпочав зустріч у запасі команди та вийшов на 88-й хвилині замість Віталія Янельта.

Віталій Миколенко травмувався та пропустив матч «Евертона» з «Бернлі». «Іриски» перемогли Компані та компанію 2:0. Це четверта суха перемога підопічних Шона Дайча.

Михайло Мудрик допоміг «Челсі» обіграти «Шеффілд Юнайтед» з рахунком 2:0. Українець відіграв 69 хвилин і був замінений на Енцо Фернандеса.

У поєдинку «Борнмут» – «Лутон Таун» за участю Іллі Забарного стався жахливий інцидент. Капітан гостей Том Лок'єр на 58-й хвилині знепритомнів. Гравця на ношах винесли з поля. Арбітр попросив команди піти в роздягальню та незабаром офіційно оголосили про перенесення зустрічі. Як повідомляє прес-служба «Лутон Таун», з Лок'єром все гаразд і його здоров'я в нормі.

Через осічку Юргена Клоппа та команди лідером чемпіонату Англії став «Арсенал». У «канонірів» 39 очок. У «Ліверпуля» друга позиція та 38 пунктів, яку він ділить із «Астон Віллою». На 4-му – «Манчестер Сіті», на 5-му – «Тоттенхем» (33).

«Челсі» з Мудриком повернувся на вже своє «коронне» десяте місце. У «пенсіонерів» 22 очки. Ярмолюк та «Брентфорд» розташовуються на 12-му рядку з 19 очками. «Борнмут» із Забарним йде на 14-му місці (19), а «Евертон» із Миколенком – на 16-му (16).

АПЛ. 17-й тур. 16-17 грудня

• Ноттінгем Форест – Тоттенхем – 0:2
  • Ньюкасл – Фулхем – 3:0
  • Манчестер Сіті – Кристал Пелас – 2:2
  • Челсі – Шеффілд Юнайтед – 2:0
  • Борнмут – Лутон Таун – 1:1 (матч перервано на 59-й хвилині)
  • Бернлі – Евертон – 0:2
  • Вест Хем – Вулверхемптон – 3:0