Українці забили 900-й м'яч у єврокубках на своєму полі

Автором ювілейного голу став Едуардо Герреро

181
0
ФК Зоря. Едуардо Герреро

Три тижні тому 23-річний панаський форвард «Зорі» Едуардо Герреро у гостьовому поєдинку з «Маккабі» забив 1600-й м'яч українських клубів у єврокубках.

У матчі з «Брейдабліком» (4:0) він відзначився знову, ставши автором 900-го домашнього голу наших команд. 440 м'ячів українці забили у рідних стінах у Лізі Європи (Кубку УЄФА), 344 – у Лізі (Кубку) чемпіонів, 70 – у Кубку кубків, 25 (з урахуванням усіх голів у ворота ісландців) – у Лізі конференцій, 22 – у Кубку Інтертото та 2 - у Суперкубку УЄФА. Найчастіше вражали ворота гостей «Динамо» – 348 разів, «Шахтар» – 228, «Дніпро» – 93 та «Металіст» – 49.

Колрейн

5' (1:0)

Вісмут

81' (2:1)

Єреван

60' (3:0)

Црвена Звезда

45' (1:1)

Марсель

78' (1:2)

Інтерблок

20' (1:0)

Челік

36' (2:0)

Сент-Етьєн

66' (1:0)

Партизан

28' (2:0)

Брейдаблік

2' (1:0)

4:0

КК – Кубок кубків; КУ – Кубок УЄФА; ЛЕ – Ліга Європи; ЛК - Ліга конференцій; КІ – Кубок Інтертото; ГТ – груповий турнір; Р3 – третій раунд; ПР – попередній раунд; КР2 – другий кваліфікаційний раунд; КР3 – третій кваліфікаційний раунд.